Kraków, PL         Napisz do nas       +48 694 471 044;   +48 668 676 113

  • YOUTUBE -> ZOBACZ
  • Szukając Twojego blasku - TELEDYSK

    W Wigilię Bożego Narodzenia, dzielimy się z Wami naszą pasją. Niech to nie będzie tylko świąteczny klip, ale chwila na zastanowienie się, co tak naprawdę jest najważniejsze dzisiaj? Czy jesteśmy aktywni w naszym życiu? Czy szukamy gwiazdy, która prowadzi nas do Jezusa? 

    WIĘCEJ
  • Koncerty ewanelizacyjno - uwielbieniowe

    OFERTA: Podczas koncertu prezentowane są autorskie piosenki z płyty "Serce z ciała". Całość podzielona jest na dwie części: pierwsza...

    WIĘCEJ
  • Koncerty kolęd

    OFERTA: Czas Bożego Narodzenia to wspólne śpiewanie kolęd w rodzinach, szkołach, kościele. Koncert kolęd jest propozycją wspólnego kolędowania publiczności z zespołem Matula...

    WIĘCEJ
  • Lista z Mocą

    UWAGA!!! Do propozycji na Liście z Mocą trafiła tytułowa piosenka z naszej najnowszej płyty SERCE Z CIAŁA :)
    Pomożecie wejść jej do pierwszej 20... 10... a może nawet na podium? :)

    Zasady głosowania:
    ->Głosowanie przez internet - należy zaznaczyć ulubioną piosenkę (czyli "Serce z ciała" :D) na stronie http://listazmoca.pl/ (w ciągu tygodnia można zagłosować na 3 dowolne utwory).
    Po wybraniu piosenki należy kliknąć "Głosuj".
    ->Głosowanie przez SMS - na nr 71051 należy wysłać SMS o treści: RDN.LISTA.704 (Koszt SMS 1 zł + VAT.)

    A tu możecie posłuchać jej w całości :)
    https://www.youtube.com/watch?v=PXX82kmdOPU 

    WIĘCEJ
  • Zapraszamy do posłuchania niektórych utworów z naszej nowej płyty :)
    SUBSKRYBUJ nasz kanał na YouTube i bądź na bieżąco!

    WIĘCEJ

Przed Wami wszystkie organizacje, które zdecydowały się patronować naszej nowej płycie "Serce z ciała" :)
Jesteśmy ogromnie wdzięczni, że tyle osób chce przyłączyć się do rozgłaszania DOBREJ WIADOMOŚCI o ZBAWIENIU w formie muzycznej i nie tylko :)

Szczególne podziękowania dla:
Saletyńska Szkoła Nowej Ewangelizacji - www.sne-filip.saletyni.pl
SSNE jest dziełem Polskiej Prowincji Księży Misjonarzy Saletynów. Podejmuje wezwanie Kościoła do Nowej Ewangelizacji i jest jednym z narzędzi w realizacji dzieła pojednania.

Patronatem honorowym objęli nasza płytę:
- Gość Niedzielny - www.gosc.pl
- Radio eM - www.radioem.pl
- Wiara.pl - www.wiara.pl


Dziękujemy z serca także naszym pozostałym patronom:
- częstochowskie24.pl - www.czestochowskie24.pl
- Radio Via - www.radiovia.com.pl
- Radio Anioł‚ Beskidów - www.aniolbeskidow.pl
- Chrześcijańskie Granie - www.chrzescijanskiegranie.pl
- Radio Fiat - www.fiat.fm
- Telewizja Dobre Media - www.dobremedia.org
- Radio Opatów - www.ook.internetdsl.pl/radio
- RDN Małopolska i Nowy Sącz - www.rdn.pl
- Radio Fara - www.radiofara.pl
- Radio Emaus - www.radioemaus.pl
- Katolickie Radio Zamość - www.radiozamosc.pl
- Radio Profeto - www.radioprofeto.pl
- Misjonarze Saletyni - www.saletyni.pl
- Gospel Box - www.gospelbox.pl
- Radio Niepokalanów - www.radioniepokalanow.pl
- Radio Strefa Chwały - www.strefachwaly.com
- bosko.pl - www.bosko.pl
- Miłujcie się! - www.milujciesie.org.pl
- GN-knit - www.gn-knit.com
- Sound Trade - www.soundtrade.pl